تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ | بازدید: ۷۷۸ بار


کارگاه آموزشی «والدین آگاه» در اراک برگزار می‌شود

مدیرکل کتابخانه عمومی استان مرکزی گفت: نشست‌های کتاب‌خوانی و کارگاه آموزشی «والدین آگاه، کودکان موفق» در اراک برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مدیرکل کتابخانه عمومی استان مرکزی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی والدین کودکان موفق در اراک گفت: کارگاه آموزشی «والدین آگاه، کودکان موفق» با همکاری مشترک سپاه روح‌الله و موسسه فرهنگی طلائیه و همچنین با حضور غلامرضا حیدری ابهری نویسنده مطرح کتب کودک و نوجوان در اراک برگزار می‌شود.

 وی افزود: کارگاه آموزشی«والدین آگاه، کودکان توانمند» 19اردیبهشت‌ماه در کتابخانه دکتر حصیبی اراک برگزار می‌شود و حضور نویسندگان مطرح کشور در این کارگاه آموزشی در استان مرکزی، علاوه‌بر معرفی آنها و آثارشان، با هدف پاسخ به پرسش‌های مذهبی، فرهنگی و هدایت در مسیر درست است.
 کمالوندی بیان داشت: حیدری ابهری یکی از نویسندگان توانمند و خوش فکر و خوش ذوقی استف این روحانی بزرگوار به طور جدی وارد ادبیات کودک و نوجوان شده و هدف او از ورود به این عرصه، شناسایی و رفع کاستی‌های دینی و محتوایی موجود در ادبیات کودک و نوجوان است.
 مدیرکل کتابخانه عمومی استان مرکزی عنوان کرد: حیدری ابهری علاوه‌بر فعالیت‌های مستمر در مراکز پژوهشی و علمی مرتبط با حوزه کودک و نوجوان، موفق به انتشار مجموعه‌های ارزنده‌ای در این زمینه شده، که این امر نشان از علاقه ایشان و اهمیت این موضوع برای وی دارد.
 کمالوندی ادامه داد: سنین کودکی و نوجوانی، دورانی است که بیش از دیگر گروه‌های سنی به توجه نیاز دارد و این قشر جامعه تاثیرپذیری بیشتری نسبت به اندیشه‌های انحرافی دارند و والدین باید به این امر توجه داشته باشند که در این دوران نباید فرزندان را به حال خود رها کنند.
 انتهای پیام/

بالا