تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ | بازدید: ۶۷۹ بار


«گام‌های سلوک» نقشه گنج واقعی برای رسیدن به گنج سلوک

خبرگزاری فارس - گروه کتاب و ادبیات: تا حالا شده نقشه گنج پیدا کنید؟ نه؟ خب... طبیعیه... نقشه گنج فقط برای فیلم‌هاست.

اما راستش ما یک نقشه گنج پیدا کردیم. یک نقشه گنج ارزشمند که شما را درست می‌رسونه به یک گنج واقعی. گنجی که تمام‌شدنی نیست. گنجی که قدر و قیمت بی‌انتهایی دارد.
 کتاب «گام‌های سلوک»، چهل گام در خود سازی است که سالک را به مرتبه بلند خودسازی می‌رساند، در این کتاب، موضوعات و سرفصل‌هایی مثل اهمیت نماز در زندگی، اهمیت نماز اول وقت، اهمیت نماز جماعت، اهتمام به نماز شب، تلاوت قرآن، صدقه، مراقبه، محاسبه، کنترل چشم، شکر نعمت‌های الهی، اقدام به موقع برای ازدواج، رعایت تقوای الهی، گناه شناسی، یاد مرگ، غنیمت شمردن فرصتها، اخلاص داشتن، توبه و استغفار، یاد مرگ و موضوعات خواندنی دیگری از این دست، مثل یک نقشه گنج، شما را گام به گام، به گنج سلوک نزدیک‌تر می‌کند.
 کتاب «گام‌های سلوک» به قلم حسن قدوسی‌زاده تالیف و از سوی انتشارات دفتر نشر معارف منتشر شده و این اواخر به همت پویش مطالعاتی روشنا در پنجمی دور آن، با 40% کاهش قیمت منتشر شده است. این نقشه گنج را می‌توانید از همه کتابفروشی‌های کشور تهیه کنید. پیشنهاد می‌کنیم در روزهای ماه مبارک رمضان برگ‌هایی از این نقشه گنج را بخوانید.  
پنجمین پویش کتابخوانی «روشنا» با محوریت 3 کتاب آغاز شده که رمان «ملاقات در شب آفتابی» اثر علی موذنی و «شهر ضرب‌المثل‌ها» برای کودکان اثر حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری دو کتاب دیگر این پویش است. همچنین چهارمین دوره پویش «مطالعاتی روشنا» با محوریت رمان «نامیرا» اثر صادق کرمیار برگزار شد که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و بیش از 120 هزار نسخه از آن در این پویش به فروش رسید.
 انتهای پیام/

بالا