تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ | بازدید: ۷۶۱ بار


اصفهانی‌ها جوایز «روشنا» را درو کردند/ کتابفروشی‌های فعال تقدیر می‌شوند

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، برگزیدگان پنجمین پویش کتابخوانی «روشنا» که با محوریت کتاب‌های ملاقات در شب آفتابی، شهر ضرب‌المثل‌ها و گام‌های سلوک برگزار شده بود، و برگزیدگان بخش ترویجی این پویش معرفی شدند.

 این دوره از پویش کتابخوانی «روشنا» که سه کتاب برای مخاطبان مختلف در آن معرفی شده بود برگزیدگان پس از پاسخ دادن به سوالات در مسابقه شرکت داده شدند و اینک اسامی برگزیدگان آن معرفی شده است. در مجموع در پنجمین پویش مطالعاتی «روشنا» 26 میلیون تومان به برگزیدگان مسابقه و بخش ترویجی اهدا شده که از محل فروش کتاب هزینه‌های آن تامین شده است.
 برگزیدگان در بخش مسابقه 72 نفر هستند که 500هزار تومان و 200 هزار تومان به آنها اهدا شده است. که استان اصفهان بیشترین برگزیده را داشته و توانسته جوایز را به خود اختصاص دهد. (برای مشاهده جدول برگزیدگان بر روی لینک زیر کلیک کنید)
 همچنین در بخش ترویجی که بر روی پایگاه اطلاع رسانی این پویش قرار گرفته نیز برگزیدگان معرفی شدند. در این بخش 15 نفر از استان‌های مختلف برگزیده شدند که در این بخش نیز اصفهانی‌ها توانستند در کنار زنجانی‌ها بیشترین جایزه را به خود اختصاص دهند.(اسامی برگزیدگان را از اینجا مشاهده کنید)
 همچنین در این دوره از کتابفروشی‌هایی که در طرح مشارکت بیشتری داشتند و فعالیت آنها چشمگیر بوده نیز تقدیر خواهد شد. پنجمین پویش مطالعاتی «روشنا» با محوریت سه کتاب از انتهای سال 94 آغاز و در پایان تیر 95 برگزار شده بود.

بالا