تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ | بازدید: ۷,۳۸۷ بار


نحوه شرکت در هشتمین دوره پویش مطالعاتی روشنا

نحوه شرکت در پویش مطالعاتی روشنا
شما می‌توانید به یک یا چند روش از روش های زیر در پویش مطالعاتی روشنا با محوریت کتاب "آن بیست وسه نفر" و "ملاصالح" شرکت کنید و از جوایز آن بهره‌مند شوید:

بخش اول:ارسال کد کتاب

برچسب (label) را خراشیده و کد ده رقمی شرکت در مسابقه را به شماره (3000868585) پیامک کنید.
*با این روش شما در قرعه کشی جوایز هفتگی پویش به ارزش یک کمک هزینه سفر عتبات، یک کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و سه کارت هدیه یک میلیون ریالی شرکت خواهید کرد.

بخش دوم: انتشار عکس و فیلم در اینستاگرام و تلگرام
توجه: برای شرکت در بخش مسابقه مجازی، الزاما باید صفحه پویش مطالعاتی روشنا را تگ نمایید و از #پویش_مطالعاتی_روشنا استفاده نمایید
الف - از کتاب عکس بگیرید در اینستاگرام منتشر کنید. این عکس می تواند از جلد کتاب باشد و یا صفحه ای که آن را دوست دارید.
ب- با تلفن همراه، از خودتان فیلم بگیرید و  در اینستاگرام منتشر کنید. در این فیلم، یا کتاب روشنا را معرفی کنید یا حس خودتان را درباره آن بیان کنید(این فیلم حداقل باید پانزده ثانیه باشد)
یک متن صد کلمه ای درباره کتاب بنویسید و در اینستاگرام منشر نمایید. این متن می تواند معرفی کتاب، برش طلایی از کتاب یا حس شما نسبت به کتاب باشد.
تذکر1: برای شرکت در این بخش، عکس‌ها و فیلم‌های اینستاگرامی خود را به حساب کاربری @rushanacampaign در این ارسال کنید.
تذکر2: شبکه اجتماعی اینستاگرام امتیاز ببشتری دارد اما اگر از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده نمی‌کنید می‌توانید موارد بالا در تلگرام به حساب کاربری پویش مطالعاتی روشنا به آدرس Rushanacampaign یا شماره تماس09195635272  در تلگرام ارسال نمایید.
تذکر 3: سقفی برای جوایز مسابقه بخش اینستاگرامی و تلگرامی مشخص نشده است، آثار ارسالی شما مخاطبان عزیز داوری می‌شود و با توجه به کیفیت متن و عکس و تعداد بازدید آن تعداد و نوع جایزه آن از بن کتاب گرفته تا سکه‌ی بهار آزادی مشخص می‌شود.

بخش سوم: معرفی کتاب در فضای عمومی
عزیزانی که علاقه به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارند می‌توانند با حضور در مساجد، مدارس، در حضور اقوام و آشنایان و ... کتاب های پویش مطالعاتی روشنا معرفی نمایند و گزارش آن را در قالب عکس و متن به دبیرخانه پویش مطالعاتی روشنا ارسال نمایند.
پیشنهاد مهم: پویش مطالعاتی روشنا به مخاطبانی که در بخش دوم و سوم شرکت می‌کنند بدون قرعه‌کشی هدایای نفیسی اهدا می‌نماید پس اگر درقرعه‌کشی بخش اول برنده جایزه نشدید، شانس خود را در مسابقه بخش دوم و سوم امتحان نمایید.

بالا