تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ | بازدید: ۷۴۵ بار


برندگان هفته اول پویش مطالعاتی روشنا مشخص شدند

به گزارش ستاد خبری پویش مطالعاتی «روشنا»، در دوره ششم این پویش مطالعاتی، به شرکت کنندگان به صورت هفتگی جوایزی اهدا می شود.

بر اساس این گزارش، مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک نمودن کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایید.

در ششمین دوره این پویش، هر هفته یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان تعلق می گیرد.

بر اساس اعلام دبیرخانه پویش، 541 نفر از مخاطبین با ارسال کد به سامانه پیامکی و پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» ، در قرعه کشی هفته اول شرکت کرده اند که اسامی برندگان هفته اول به این شرح است:

  • علی سرایی ازگنبد کاووس برنده کمک هزینه سفر عتبات عالیات
  • مهدی شریفی از خراسان رضوی برنده کمک هزینه سفر مشهد

برندگان کارت هدیه یک میلیون ریالی:

  • عصمت شاکری از یزد
  • محدثه صبور از اراک
  • مصطفی علیزاده از مشهد

پویش مطالعاتی «روشنا» با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با سه کتاب «رحمت واسعه» که بیان خصایص حضرت امام حسین(ع) است در اشارات آیت الله العظمی بهجت(ره)؛ «سقای آب و ادب» که روایتی نو از زندگانی حضرت ابوالفضل است به قلم سید مهدی شجاعی و همچنین کتاب «بچه‌های عاشورا» به قلم طاهره ایبد که به کودکان و نوجوانان عاشورایی پرداخته است و ویژه رده سنی کودک و نوجوان است، از ابتدای ماه محرم میهمان خانواده‌های ایرانی شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushana.ir مراجعه نمایید.

پایان خبر/

بالا