تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ | بازدید: ۷۹۶ بار


برندگان هفته پنجم و ششم مشخص شدند

به گزارش دبیرخانه پویش مطالعاتی روشنا جوایز این پویش به صورت هفتگی اهدا می‌شود
بر اساس این گزارش، مخاطبان می‌توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک کردن کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت کنند.
در ششمین دوره این پویش، هر هفته یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان تعلق می‌گیرد.
بر اساس اعلام دبیرخانه پویش در هفته پنج و ششم ، 1285نفر از مخاطبین با ارسال کد به سامانه پیامکی و پایگاه اطلاع رسانی «روشنا»، در قرعه کشی شرکت کرده‌اند که اسامی برندگان به این شرح است:پویش مطالعاتی «روشنا» با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با سه کتاب «رحمت واسعه» که بیان خصایص حضرت امام حسین(ع) در اشارات آیت الله العظمی بهجت(ره)؛ «سقای آب و ادب» که روایتی نو از زندگانی حضرت ابوالفضل(ع) است به قلم سید مهدی شجاعی و همچنین کتاب «بچه‌های عاشورا» به قلم طاهره ایبد که به کودکان و نوجوانان عاشورایی پرداخته و ویژه رده سنی کودک و نوجوان است، از ابتدای ماه محرم میهمان خانواده‌های ایرانی شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushana.ir مراجعه کنید.
انتهای پیام/و

بالا