تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ | بازدید: ۴۶۲ بار


با محوریت کتاب‌های «رحمت واسعه» و «سقای آب و ادب» پویش مطالعاتی کتاب در زنجان برگزار می‌شود

محمد رضاخانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: همزمان با ایام محرم و صفر و اربعین حسینی پویش کتاب‌خوانی در زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این پویش مطالعاتی سال گذشته نیز اجرا شده است، خاطرنشان کرد: در سال گذشته رمان «نامیرا» برای این پویش مطالعاتی انتخاب شده بود.

مسوول اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزی استان زنجان با اشاره به استقبال خوب دانش‌آموزان زنجانی طی سال گذشته از این پویش اضافه کرد: در استان زنجان 3 هزار جلد کتاب «نامیرا» در این زمینه خریداری شده است.

رضاخانی با بیان اینکه در سال جاری نیز دو کتاب برای پویش مطالعاتی در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: کتاب‌های «رحمت واسعه» و «سقای آب و ادب» کتاب‌هایی است که در سال جاری برای این پویش مطالعاتی در نظر گرفته شده است.

مسوول اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزی استان زنجان با اشاره به اینکه این طرح با حضور و همکاری پاتوق کتاب برگزار می‌شود، اضافه کرد: مهلت شرکت در این پویش تا پایان آذرماه اعلام شده است.

وی از اهدای جوایز به دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این پویش خبر داد و افزود: این پویش با هدف افزایش مطالعه عمومی دانش‌آموزان و ارتقای سطح مطالعه در بین این افراد برگزار می‌شود.

بالا