تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ | بازدید: ۴۱۹ بار


در آستانه اربعین حسینی پخش می‌شود تیزر کتاب «سقای آب و ادب»در تلویزیون +فیلم

تیزر تلویزیونی پویش مطالعاتی روشنا با محوریت کتاب «سقای آب و ادب» به قلم سید مهدی شجاعی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این تیزر به تهیه کنندگی پویش مطالعاتی روشنا و کارگردانی امید صفایی و گویندگی فرزاد حسنی تولید شده است که در آستانه اربعین حسینی از سیما ملی به نمایش در می‌آید.

«سقای آب و ادب» روایتی مستند از زندگی پربرکت ماه نورانی فرزندان هاشم، کتابی است که نه می‌توان گفت رمان است و نه می‌توان به آن عنوان کتاب روایی و تاریخی را نسبت داد. این کتاب متنی ادبی است که با استفاده از منابع شیعه مخاطب را در دل زیبایی‌های ادبی برده و در ناخودآگاه وی تاثیری از جنس حقیقت و آزادگی می‌گذارد. این کتاب یک منبع تاریخی قابل اتکا درباره زندگانی یار باوفای سیدالشهدا(ع) است که در قالب یک متن ادبی نشسته و خواننده را با خود از کودکی تا علقمه می‌برد و با مصائب جانکاه علمدار لشکر  72 نفره اباعبدالله الحسین(ع) آشنا می‌کند.پویش مطالعاتی روشنا از ابتدای محرم امسال با سه کتاب عاشورایی «رحمت واسعه»، «سقای آب و ادب» و «بچه‌های عاشورا» آغاز به کار کرده است.

این پویش در این دوره به صورت هفتگی به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی را اهدا می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه تهیه کتاب ها و شرکت در پویش به پایگاه اطلاع رسانی روشنا به آدرس rushana.ir مراجعه کنید.

انتهای پیام/

بالا