تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ | بازدید: ۵۱۵ بار


مسابقه کتابخوانی سقای آب و ادب در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود

بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی قصد دارد با ایجاد کانون کتابخوانی و گعده کتابخوانان در دانشگاه به مانوس شدن هرچه بیشتر دانشجویان با کتاب و امر کتابخوانی کمکی در حد وسع خود کند؛ بنابراین مسابقه کتابخوانی سقای آب و ادب را برگزار خواهد کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی قصد دارد با ایجاد کانون کتابخوانی و گعده کتابخوانان در دانشگاه به مانوس شدن هرچه بیشتر دانشجویان با کتاب و امر کتابخوانی کمکی در حد وسع خود کند؛ بنابراین با توجه به تجربیات گذشته و مسابقاتی که در سطح جامعه برگزار شده است، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی کردیم.
 
انتخاب کتاب مناسب؛ با متخصصین بسیاری جهت انتخاب کتاب مشورت شد و در ابتدا پنج کتاب، قدیس، اصول زندگی عاشورایی، نامیرا، سقای آب و ادب، رحمت واسعه گزیده شدند که با توجه به معیارهای درنظر گرفته شده شامل محتوا، حجم مناسب، قیمت مناسب، متناسب بودن با ایام محرم و صفر و جوایز در خور، کتاب «سقای آب و ادب» به عنوان کتاب محوری مسابقه انتخاب شد، معرفی و خلاصه ای از کتاب های مذکور در انتها خواهد آمد.
 
جوایز؛ نفر اول، 800 هزار تومان؛ نفر دوم، 500 هزار تومان؛ نفر سوم، 200 هزار تومان، 10 جایزه 50 هزار تومانی و ده ها جایزه دیگر شامل انواع کتاب و محصولات فرهنگی است.
 
نحوه شرکت در مسابقه،
دانشجویان دانشگاه فردوسی:  هزینه دریافتی بابت خرید کتاب و شرکت در مسابقه 8000 تومان خواهد بود و برای کسانی که کتاب را دارند و فقط قصد شرکت در مسابقه را دارند، هزینه 1000 تومان درنظر گرفته شده است. که در خواست می شود مساعدت کافی جهت اعطای تخفیف بیشتر جهت خرید کتاب به دانشجویان از طرف معاونت دانشگاه به عمل آید.

شرکت کنندگان آزاد: این دوستان برای شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی کافی است کتاب سقای آب و ادب را از محل کتابفروشی دانشکده مهندسی با قیمت 9000 تومان خریده و فرم مورد نظر را در همان مکان تکمیل کنند و یا در صورتی که قبلا کتاب را خریداری کرده اند و یا قصد خرید از جایی دیگر را دارند کافی است مبلغ 3000 تومان را به عنوان وجه شرکت در مسابقه به کتابفروشی دانشکده مهندسی تحویل داده و فرم مورد نظر را تکمیل کنند.

دوستانی که از شهرستان های دیگر قصد شرکت در مسابقه را دارند و یا در هر صورت امکان تردد به دانشکده مهندسی را ندارند می توانند از طریق شماره تماس راهنما، فرم مسابقه را تکمیل کرده و هزینه مربوطه را به صورت اینترنتی پرداخت کنند. برای این افراد آزمون نهایی به صورت «اینترنتی» برگزار خواهد شد.
 
محل ثبت نام و خرید کتاب:

دانشگاه فردوسی - دانشکده مهندسی - طبقه همکف - راهرو دوم - جنب خودپرداز بانک ملی - کتابفروشی دانشکده مهندسی
 
مهلت ثبت نام:

15 آبان تا 19 آذرماه 1395 می باشد. و آزمون مسابقه در هفته چهارم آذرماه برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان می توانند از ساعت 9:30 تا 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته با مراجعه به کتابفروشی دانشکده مهندسی در این مسابقه بزرگ ثبت نام کنند.

بالا