تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ | بازدید: ۷۸۶ بار


برندگان هفته های هشتم و نهم «روشنا» مشخص شدند/ تعداد شرکت کنندگان از ۴۶۰۰ نفر گذشت

تعداد شرکت کنندگان در ششمین دوره پویش مطالعاتی «روشنا» از 4600 نفر گذشت. «روشنا» در این دوره، هر هفته جوایزی را به قید قرعه به 5 شرکت کننده منتخب اهدا می کند.

به گزارش ستاد خبری پویش مطالعاتی «روشنا»، از آغاز ماه محرم تا کنون بیش از 4600 نفر در ششمین دوره این پویش شرکت کرده اند.

پویش مطالعاتی «روشنا»، در این دوره به صورت هفتگی، یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان اهدا می کند.

در هفته های هشتم و نهم این پویش 770 نفر از مخاطبین با ارسال کد به سامانه پیامکی و پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» ، در قرعه کشی شرکت کرده اند که بر اساس اعلام دبیرخانه پویش «روشنا»، اسامی برندگان به این شرح است:

سعیده جاودانی از قم و 09120007188 (پاسخ ندادند) برندگان کمک هزینه سفر عتبات عالیات

سید غیاث اکبری از رضوانشهر گیلان و علی تکلو از تهران برندگان کمک هزینه سفر مشهد مقدس

برندگان کارت هدیه یک میلیون ریالی:

حسن اوسطی از ماه نشان زنجان، سعید خانی از مشهد، 09360004626(پاسخ ندادند)

راضیه ابوالحسنی از تهران، مجید بانی از مشهد و امیرحسین عراقی از کاشان

پویش مطالعاتی «روشنا» با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با سه کتاب «رحمت واسعه»، «سقای آب و ادب» و «بچه‌های عاشورا» از ابتدای ماه محرم میهمان خانواده‌های ایرانی شده است.

مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب ها به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushana.ir مراجعه نمایید.

پایان خبر/

بالا