تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ | بازدید: ۹۱۲ بار


برندگان هفته دوازدهم «روشنا» مشخص شدند/ آقایان جوایز را درو کردند


به گزارش روابط عمومی پویش مطالعاتی «روشنا»، برندگان هفته دوازدهم این پویش مشخص شدند.
 دبیرخانه پویش «روشنا» از این پس بعد از رسیدن تعداد شرکت کنندگان به 300 نفر، باز هم قرعه کشی انجام خواهد داد و از این پس قرعه کشی هفتگی انجام نخواهد پذیرفت.
ششمین دوره پویش مطالعاتی روشنا، در این دوره هر هفته یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان اهدا کرد.
در هفته یازدهم این پویش، 298 نفر از مخاطبین با ارسال کد به سامانه پیامکی و پایگاه اطلاع رسانی «روشنا»، در بخش مسابقه پویش شرکت کرده اند که مجموع شرکت کنندگان را به بیش از 5450 نفر رساند.
دبیرخانه پویش مطالعاتی «روشنا» برندگان هفته دوازدهم این پویش را به شرح زیر اعلام کرده است.
علی رضا صادقی از نکا برنده کمک هزینه سفر عتبات عالیات
مهدی فرحزادی از مشهد برنده کمک هزینه سفر زیارتی به ارزش 2000000 ریال
برندگان کارت هدیه یک میلیون ریالی:
حمید اسماعیلی از قم
محمد عسگری از شیراز
حمیدرضا محمدی از تهران
دبیرخانه «روشنا» هم چنین اعلام کرد: برندگان بخش ترویجی که شامل شبکه های اجتماعی و تبلیغات میدانی می‎شود، به زودی اعلام خواهند شد.
پویش مطالعاتی «روشنا» با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با سه کتاب «رحمت واسعه»، «سقای آب و ادب» و «بچه‌های عاشورا» از ابتدای ماه محرم آغاز شده است.
مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushana.ir  مراجعه نمایید.

بالا