تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ | بازدید: ۴۵۵ بار


برندگان هفته پانزدهم پویش مطالعاتی روشنا معرفی شدند/برندگان مسابقه عکس و کتاب هم هفته آینده معرفی می‌شوند

به گزارش روابط عمومی پویش مطالعاتی روشنا برندگان هفته پانزدهم این پویش معرفی شدند.

بر اساس این گزارش مجددا پویش مطالعاتی روشنا هر هفته راس ساعت 12 شب یکشنبه قرعه کشی 1 کمک هزینه سفر به عتبات، 1 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و 3 کمک کارت هدیه 100 هزار تومانی را انجام خواهد داد.

هفتمین دوره پویش مطالعاتی روشنا از 20 اسفند دو کتاب تاریخ مستطاب آمریکا اثر محمد صادق کوشکی و کتاب بچرخ تا بچرخیم اثر محمد سرشار را روانه کتابفروشی ها کرد و از 15 فروردین ماه به صورت رسمی دوره جدید را کلید زده است.


لازم به ذکر است علاقه مندانی که به تازگی به پویش مطالعاتی روشنا پیوسته‌اند همچنان می‎‌توانند با تهیه کتابها‌ی نامیرا، سقای آب و ادب، بچه‌های عاشورا و رحمت واسعه هم در قرعه کشی هفتگی و هم در مسابقه عکس_کتاب شرکت نمایند.

اسامی برندگان هفته پانزدهم

برنده کمک هزینه سفر به عتبات عالیات:
یونس قیاسی از  تبریز
برنده کمک هینه سفر به مشهد مقدس: اکبر میرزایی از تهران

برندگان کارت هدیه 100 هزار تومانی
صولت محمد حسین زاده از شوط
امیر حسین لطفی از تهران
آقای عاشوری از قم

دبیرخانه «روشنا» هم چنین اعلام کرد: برندگان بخش ترویجی که شامل شبکه های اجتماعی و تبلیغات میدانی(مسابقه عکس_کتاب) می‎شود، به برندگان اطلاع رسانی کرده است و به محض تکمیل اطلاعات برندگان و ارسال جوایز آنان به صورت عمومی نیز اطلاع رسانی خواهد نمود

مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushana.ir  مراجعه نمایید.


بالا