تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ | بازدید: ۴۲۱ بار


تیزر تلویزیونی کتاب «بچرخ تا بچرخیم » به تلویزیون رسید+فیلم


به گزارش دبیرخانه پویش مطالعاتی روشنا، تیزر تلویزیونی رمان « بچرخ تا بچرخیم » تولید و از سیمای جمهوری اسلامی به روی آنتن خواهد رفت.
داستان کتاب بچرخ تا بچرخیم داستان رمزی، ماجرای مقاومت خانواده آقاجون در برابر زورگویی‌های آقای سام و پسرانش را روایت می‌کند و با ساده‌سازی مفاهیم اقتصاد مقاومتی برای کودکان، آنها را به تمرکز بر تولید داخلی و ساخت فناوریها و ابزارهای بومی، تشویق می‌نماید.
گفتنی است داستان این کتاب، بهترین داستان نوجوان چهارمین جشنواره مردمی رسول آفتاب و انیمیشن آن، بهتری فیلم پویانمایی ششمین جشنواره مردمی عمار شناخته شده است.
این کتاب برای اولین بار در سال 95 با تیراژ 1000 جلد و قیمت 24500 روانه بازار کتاب شد و پس از آن در اسفندماه 95 در پویش مطالعاتی روشنا با تیراژ 10 هزار جلد و قیمت 5000 تومان منتشر شد.
قسمتی از کتاب
یک روز تلخ، وقتی مسعود و مجید و مصطفی با سر و بدن خونی به خانه آمدند، همه فهمیدیم آقای سام کوتاه نمی‌آید.پسرهای آقای سام، فهمیده بودند فرفره و روروک را کی ساخته‌اند و با یک کتک حسابی، زهر چشم گرفته بودند.
عمو محمود با ناراحتی گفت: کدوم نامردی این بلا رو سرتون آورده؟
عمو حسن فکری و گفت: اینجوری نمیشه
هم فرفره شما باید بچرخه و هم چرخ زندگیه ما.


هفتمین پویش مطالعاتی روشنا از نیمه اسفندماه سال گذشته با معرفی دو کتاب "تاریخ مستطاب آمریکا" و کتاب کودک "بچرخ تا بچرخیم" آغاز شده است. مخاطبین می توانند با تهیه هر یک از کتاب ها و شرکت در قرعه کشی جشنواره از جوایز هفتگی این دوره بهره مند شوند.برای مشاهده تیزر اینجا کلیک نمایید

بالا