تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ | بازدید: ۵۱۸ بار


برندگان هفته نوزدهم پویش مطالعاتی روشنا معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی پویش مطالعاتی «روشنا»، در دور iهفتم این پویش، به شرکت کنندگان به صورت «هفتگی» جوایزی اهدا می شود. از آغاز پویش به‌صورت هفتگی قریب به 8300 نفر در بخش قرعه کشی شرکت کرده اند.


بر اساس این گزارش، مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایید.
در هفتمین دوره این پویش، هر هفته یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان تعلق می گیرد.

اسامی برندگان هفته هجدهم

برنده کمک هزینه سفر به عتبات: سحر شهروزی  از همدان
برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس: معصومه توفیقی  از زنجان

برندگان کارت هدیه صدهزار تومانی
نگار اسعد سجادی از همدان
مصطفی نجفی از تهران
احسان خدادای از تهرانلازم به ذکر است علاقه مندانی که به تازگی به پویش مطالعاتی روشنا پیوسته‌اند همچنان می‎‌توانند با تهیه کتابها‌ی نامیرا، سقای آب و ادب، بچه‌های عاشورا و رحمت واسعه هم در قرعه کشی هفتگی و هم در مسابقه عکس_کتاب شرکت نمایند.

هفتمین دوره پویش مطالعاتی روشنا از 20 اسفند دو کتاب تاریخ مستطاب آمریکا اثر محمد صادق کوشکی و کتاب بچرخ تا بچرخیم اثر محمد سرشار را روانه کتابفروشی ها کرد و از 15 فروردین ماه به صورت رسمی دوره جدید را کلید زده است.
مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushana.ir  مراجعه نمایید.

بالا