تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ | بازدید: ۳۰۸ بار


موج توزیع ۳۰ هزار جلدی روشنا؛ «ملاصالح» و «آن بیست‌وسه نفر» راهی کتاب‌فروشی‌ها شدند

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، اولین موج توزیع کتاب‌های هشتمین دوره پویش ملی کتاب‌خوانی روشنا با توزیع 30 هزار جلد کتاب‌های «ملاصالح» و «آن بیست و سه نفر» آغاز شد.

طبق پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده تاکنون 20 هزار جلد کتاب «آن بیست و سه نفر» و 10 هزار جلد کتاب «ملاصالح» از طریق ساختار پخش و توزیع در اختیار کتاب‌فروشی‌های منتخب سراسر کشور قرار گرفته است.

همچنین 5 هزار جلد از این تعداد به صورت یک بسته تجمیعی شامل هر دو کتاب و یک نسخه لوح فشرده مستند تهیه شده است.

هشتمین دوره پویش ملی مطالعاتی «روشنا» از تیرماه سال جاری با دو کتاب فوق انجام شده است.

لازم به ذکر است این کتاب‌ها برای حضور در پویش کتاب‌خوانی «روشنا»، بازنویسی و زیر چاپ رفته‌اند. چاپ مجدد کتاب‌ها با کاهش قیمت پشت جلد همراه بوده است. قیمت چاپ جدید «آن 23 نفر» با 5 هزار تومان کاهش از 15 هزار تومان به 10 هزار تومان و چاپ جدید «ملاصالح» هم با 4 هزار تومان کاهش از 12 هزار تومان به 8 هزار تومان رسیده است. این دوره از پویش هم مانند دوره‌های گذشته با جوایز ارزنده‌ای از قبیل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس، کارت هدیه و صدها جایزه دیگر همراه خواهد بود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش و خرید کتاب‌های مسابقه می‌توانند شماره 6 را به سامانه پیامکی 3000868585 ارسال یا به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین خرید اینترنتی این کتاب‌ها از طریق پایگاه اینترنتی Rushana.ir هم امکان‌پذیر است.

بالا