تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ | بازدید: ۲۶۶ بار


امین زندگانی راوی«ملاصالح» شد

تیزر تصویری کتاب «ملاصالح» با حضور امین زندگانی برای پخش از شبکه‌های سیما تحویل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، زندگانی، بازیگر سینما و تلویزیون در این تیزر تصویری با ارائه بخشی از داستان مهیج آقای ملاصالح قاری(مترجم اسرای ایرانی در عراق) به معرفی این کتاب برای مخاطبان می‌پردازد.

پیش از این نیز پرویز پرستویی و رضا کیانیان دو تن از هنرمندان و بازیگران کشورمان هم از این کتاب و راوی آن تمجید کرده بودند. 

این تیزر تصویری در قالب برنامه «یک کتاب» و توسط مرکز رسانه‌ای شیرازه(مرکز تخصصی تبلیغ و ترویج کتاب) تهیه و تولید شده است.قرار است این تیزر تصویری روی آنتن شبکه‌های مختلف تلویزیونی بروند.

همچنین هشت هزار جلد دیگر از کتاب «ملاصالح» توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و به بازار عرضه شد.

هشتمین دوره پویش ملی مطالعاتی «روشنا» از تیرماه سال جاری با دو کتاب «ملاصالح» و «آن بیست و سه نفر» آغاز شده است.

لازم به ذکر است این کتاب‌ها برای حضور در پویش کتاب‌خوانی «روشنا»، بازنویسی و زیر چاپ رفته‌اند. چاپ مجدد کتاب‌ها با کاهش قیمت پشت جلد همراه بوده است. قیمت چاپ جدید «آن 23 نفر» با 5 هزار تومان کاهش از 15 هزار تومان به 10 هزار تومان و چاپ جدید «ملاصالح» هم با 4 هزار تومان کاهش از 12 هزار تومان به 8 هزار تومان رسیده است.

این دوره از پویش هم مانند دوره‌های گذشته با جوایز ارزنده‌ای از قبیل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس، کارت هدیه و صدها جایزه دیگر همراه خواهد بود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش و خرید کتاب‌های مسابقه می‌توانند شماره 6 را به سامانه پیامکی 3000868585 ارسال یا به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین خرید اینترنتی این کتاب‌ها از طریق پایگاه اینترنتی Rushana.ir هم امکان‌پذیر است.

بالا