تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ | بازدید: ۶۹۷ بار


برندگان هفته چهلم شخص شدند

به گزارش ستاد خبری پویش مطالعاتی «روشنا»، تاکنون نزدیک 18000 نفر از دوره ششم در این پویش شرکت کرده اند که هر هفته به 5 نفر از شرکت کنندگان جوایزی به قید قرعه اهدا می گردد.

پویش مطالعاتی روشنا، در این دوره نیز به صورت هفتگی، یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان اهدا می کند.

در هفته 40 ام از  این پویش 310 نفر از مخاطبین با ارسال کد به سامانه پیامکی و پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» ، در قرعه کشی شرکت کرده اند که اسامی برندگان به این شرح است:

 برنده کمک هزینه سفر عتبات عالیات:

 مرتضی تونی از قم
 
برنده کمک هزینه مشهد مقدس:

پروانه کریمیان از قم

برنده کارت هدیه یک میلیون ریالی:

رضا نگاری خواه از مشهد
محمدشریفیان از قم
حدیث حسینی از مشهدلازم به ذکر است برندگانی که پاسخ تلفن خود را نداده اند مجددا با ایشان تماس گرفته می‌شود و پس از پاسخگویی در همین خبر نامشان اعلام خواهد شد. ضمنا جوایز بخش ترویجی از هفته آینده به سرعت پرداخت خواهد شد.

برای مشاهده برندگان ترویجی اینجا کلیک نمایید

پویش مطالعاتی «روشنا» با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با  کتاب "آیینه تمام نما"میهمان از ابتدای ماه محرم سال 96  خانواده‌های ایرانی شده است. و به زودی کتاب جدید این پویش معرفی خواهد شد.

مخاطبان می توانند با ارسال کد درج شده در کارت قرعه کشی همراه کتاب، از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» یا پیامک نمودن کد به سامانه 3000868585 در این پویش شرکت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب به پایگاه اطلاع رسانی پویش مطالعاتی «روشنا» به آدرس rushanacamp.ir مراجعه نمایید.

بالا