تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ | بازدید: ۵۱۹ بار


نهاد کتابخانه‌های عمومی هم به پویش مطالعاتی پیوست


مسابقۀ بزرگ کتاب‌خوانی «خداحافظ سالار» مدتی است به همت دبیرخانه‌های پویش‌های کتاب‌خوانی روشنا و کتاب‌وزندگی در حال برگزاری است. نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور هم به حامیان این پویش بزرگ پیوست و حامی آن شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقۀ بزرگ کتاب‌خوانی «خداحافظ سالار» مدتی است به همت دبیرخانه‌های پویش‌های کتاب‌خوانی روشنا و کتاب‌وزندگی در حال برگزاری است. این پویش که با نام و یاد شهید مدافع حرم، حاج حسین همدانی کار خود را آغاز کرده، با درنظرگرفتن جوایز نفیس و در چند بخش، گامی بزرگ برای نهادینه‌کردن فرهنگ مطالعه در کشور برداشته است.

کتاب «خداحافظ سالار» گفته‌های همسر شهید همدانی، خانم چراغ‌نوروزی است که به قلم توانای حمید حسام روایت شده و شامل خاطرات ایشان از زمان کودکی خود و حسین همدانی و زندگی مشترک با این شهید سرافراز است.

اخیرا نیز نهاد کتابخانه‌ها به حامیان این پویش بزرگ پیوسته است و با اختصاص پنجاه جایزۀ صدهزارتومانی، به منظور ترغیب و تشویق مخاطبان به شرکت در این پویش، پیش‌قدم شده است. این نهاد با نصب پوسترهای مسابقه در کتابخانه‌ها و مراکز تحت پوشش خود، به تبلیغ و معرفی پویش «خداحافظ سالار» کمک شایانی کرده است.

پویش مطالعاتی «خداحافظ سالار» تا خرداد سال جاری ادامه دارد. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت روشنا به نشانی www.rushana.ir مراجعه کنند.

بالا