تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ | بازدید: ۹۶۳ بار


برندگان هفته چهل و هشتم معرفی شدند

به گزارش ستاد خبری پویش مطالعاتی «روشنا»، تاکنون بیش از 22000 نفر از دوره ششم در این پویش شرکت کرده اند که هر هفته به 5 نفر از شرکت کنندگان جوایزی به قید قرعه اهدا می گردد.

پویش مطالعاتی روشنا، در این دوره نیز به صورت هفتگی، یک کمک هزینه سفر عتبات عالیات، یک کمک هزینه سفر مشهد و سه کارت هدیه صد هزار تومانی به برندگان اهدا می کند.

در هفته 48 ام از  این پویش 200 نفر از مخاطبین با ارسال کد به سامانه پیامکی و پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» ، در قرعه کشی شرکت کرده اند که اسامی برندگان به این شرح است:


 برنده کمک هزینه سفر عتبات عالیات:
رقیه قربانی از نیشابور

برنده کمک هزینه مشهد مقدس:
فروزان رضایی از ملارد


برنده کارت هدیه یک میلیون ریالی:
سید روح الله رکنی حسینی از قم
زهرا پاسبان از مشهد
  79**0930294 (تلفن خود را پاسخ نداند در اولین فرصت معرفی خواهند شد )
 
مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی «خداحافظ سالار» همکاری مشترک میان پویش‌های «روشنا» و «کتاب و زندگی» در حال برگزاری است. این پویش که از بهمن 96 آغاز شده، با استقبال مخاطبان بسیاری روبه‌رو بوده و نسخه‌های زیادی از آن فروخته شده است.

این کتاب شامل خاطرات خانم پروانه چراغ‌نوروزی، همسر شهید همدانی است که حمید حسام آنها را در قالب داستان نوشته است.

تا کنون بیست‌هزار جلد از کتاب در مراکز فروش سراسر کشور توزیع شده است.

همچنین دو تیزر این مسابقه که به‌همت مرکز رسانه‌ای شیرازه تولید شده، به‌منظور معرفی بهتر کتاب و پویش از شبکه‌های سیما در حال پخش است.

پایان این پویش خرداد سال جاری است. علاقه‌مندان برای خرید اینترنتی کتاب و دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ پویش به سایت روشنا به نشانی www.rushana.ir مراجعه نمایند.

بالا