تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ | بازدید: ۱۹۱ بار


توزیع ۱۵ هزار نسخه‌ای رمان احضاریه در پویش روشناسخنگوی پویش ملی کتابخوانی روشنا از توزیع 15 هزار نسخه رمان احضاریه در پویش روشنا خبر داد

به گزارش روابط عمومی پویش مطالعاتی روشنا، مسعود پیرمرادیان مدیرنشر معارف و سخنگوی پویش ملی کتابخوانی روشنا با اشاره به برگزاری دومین دوره از این پویش ملی کتابخوانی عنوان کرد: طبق مصوبه اعضای شورای سیاستگذاری پیش ملنی روشنا تصمیم بر این قرار گرفت که سالانه نوبت از این پویش ملی کتابخوانی با موضوع سیدالشهدا(ع) و ماه محرم  برگزار شود و در این دوره نیز دوستان شورا از میان آثاری که  در این زمینه تدوین و عرضه شده ود رمان «احضاریه» را بهترین اثر از منظر قدرت و ادبیات بیان شناختند.

وی ادامه داد: برای دریافت این کتاب در پویش روش‌های مختلفی تدارک دیده شده است که مهمترین آن تهیه کتاب از کتابفروشی‌هاست. نشانی کتاب‌فروشی‌هایی که در سراسر کشور این اثر را عرضه می‌کنند در پایگاه اینترنتی پویش به نشانی http://rushanacamp.ir  درج شده است. از سوی دیگر روش‌های خرید اینترنتی نیز برای کتاب تدارک دیده شده است که از طریق پایگاه اینترنتی پویش در دسترس است و امکان ارسال عدد 72 به شماره 10003022 نیز برای خرید کتاب مهیا شده است

پیرمرادیان همچنین گفت: ما در سری اول توزیع کتاب در اوایل ماه محرم، 10 هزار نسخه از آن را نوزیع کردیم و در حال حاضر نیز 5 هزار نسخه دیگر از آن را آماده توزیع کرده‌ایم. همچنین با هماهنگی ایجاد شده با توجه به اینکه پویش در صدد است که با کمترین انتفاع مادی برای ناشر و مولف، خوانش کتاب را افزایش دهد، قیمت عرضه کتاب در قالب پویش را از 20 هزار تومان به 14 هزار تومان کاهش داده‌ایم.

سخنگوی پویش ملی کتابخوانی روشنا درباره شیوه شرکت در این پویش نیز گفت: عمده فعالیت برای شرکت در پویش به نوع فعالیت مخاطبان در فضای مجازی بستگی دارد. ما دستورالعملی برای شرکت در پویش تدارک دیده‌ایم که در پایگاه اینترنتی ما موجود است. به طور اختضار اما باید بگویم که موضوعاتی مانند پاسخ به سوالاتی که به همراه کتاب به مخاطبان عرضه می‌شود به شیوه‌ای که در برگه آن شرح داده شده است، انتشار عکس، فیلم و یادداشت دربارۀ کتاب در اینستاگرام با با هشتگ‌ #احضاریه و ارسال پست آن تولید مجازی به نشانی rushanacampaign@  و در ادامه پیامک کردن کد شرکت در مسابقه را همراه با شناسۀ اینستاگرام به شمارۀ  3000868585 و نیز نوشتن نوشتن نقد یا یادداشت ترویجی دربارۀ کتاب و ارسال آن به rushanacampaign@  و معرفی کتاب در فضای عمومی نیز از دیگر روش‌های شرکت در پویش است که برای آن جوایز متعددی شامل 14 جایزه 10 میلیون ریالی برای 14 نفر و یک جایزه 100 میلیون ریالی برای یک نفر نیز در نظر گرفته شده است.

بالا