تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ | بازدید: ۱۸۷ بار


راهنمای شرکت در بخش ترویجی پویش کتابخوانی روشنا

محمد شفیعی دبیر پویش مطالعاتی روشنا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، با اشاره به آغاز دوازدهمین دوره این پویش مطالعاتی اظهار داشت: کتاب «ادواردو» نوشته «بهزاد دانشگر» محور دوازدهمین دوره پویش مطالعاتی روشنا است که علاقمندان می‌توانند در این پویش شرکت کنند.دبیر پویش مطالعاتی روشنا شهریورماه سال‌جاری را زمان برگزاری مراسم اختتامیه این جایزه اعلام کرد و افزود: مراسم افتتاحیه این پویش در نمایشگاه کتاب تهران با اهدا جایزه به نفر برگزیده دوره پیش، و آغاز دوره دوازدهم کلید زده شد.شفیعی به جذابیت کتاب «ادواردو» اشاره کرد و ادامه داد: رمان «ادواردو»، زندگی متفاوت یکی از ثروتمندترین مردان جهان، به نام ادواردو آنیلی است که به قلم بهزاد دانشگر، نوشته شده؛ داستان این رمان در قلب اروپا رخ می‌دهد. داستان از آخر زندگی ادواردو شروع می‌شود و سه خط داستانی به‌هم‌بافته داستان را پیش می‌برد.

وی به سه روش جدید برای برنده شدن در این پویش اشاره کرد و اظهار داشت: مخاطبین ما می‌توانند عکسی از کتاب، یا فیلمی از خودشان را در حال معرفی کتاب، همراه با یادداشتی با هشتگ #ادواردو در اینستاگرام منتشر و سپس پست خود را به صفحۀ rushanacampaign@ ارسال کنند.

دبیر پویش مطالعاتی روشنا نوشتن نقد یا یادداشت ترویجی دربارۀ کتاب را روش دیگری برای شرکت در مسابقه این پویش دانست و گفت: شرکت کنندگان می‌توانند نقد یا یادداشتی ترویجی دربارۀ کتاب «ادواردو» بنویسند و آن را در تلگرام به
rushanacampaign@ ارسال کنند. این یادداشت باید حداقل 200 و حداکثر یک هزار و 500 کلمه باشد.

شفیعی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی می‌توانند با حضور در مساجد، مدارس، نماز جمعه، و در حضور جمع اقوام و آشنایان و... کتاب «ادواردو» را معرفی یا نمایشگاهی برای آن دایر کرده و گزارش آن را در قالب عکس و متن به دبیرخانۀ پویش ارسال کنند.

بالا